O mnie

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie na Wydziale Lekarskim, specjalistą chorób wewnętrznych i medycyny pracy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. To właśnie medycyna pracy zwróciła moja uwagę na promocję zdrowia i wpływ szkodliwych warunków środowiska na zdrowie i samopoczucie człowieka.

W swojej praktyce zajmuję się medycyna przeciwstarzeniową i prewencyjną, która propaguje wielodyscyplinarne podejście do profilaktyki starzenia się, walki z jego oznakami i opóźnienia rozwoju chorób z nim związanych.

Opieram się na szerokich badaniach diagnostycznych w tym badaniach genetycznych, badaniach nietolerancji i alergii pokarmowych. Zajmuję się również leczeniem otyłości i nadwagi, metodami modelowania sylwetki z zakresu medycyny estetycznej.

Odbyłam liczne kursy oraz szkolenia w zakresie medycyny estetycznej i leczenia nadwagi. Miedzy innymi kurs organizowany przez American College of Lifestyle Medicine oraz American College of Preventive Medicine. Biorę  udział w wielu konferencjach i kongresach naukowych. Jestem członkiem  Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu, Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia oraz jestem wpisana na listę lekarzy certyfikowanych do leczenia otyłości PTBO (Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością).

 

Zapraszam na stronę

www.estimedik.com

 

Lek. Katarzyna Leszczyńska