EstiMedik

 

Masz za sobą różne diety cud? Wciąż szukasz sposobu na to, by schudnąć? Efekty są jak dotąd niesatysfakcjonujące? Postaw na zdrowe i mądre odchudzanie, oparte na racjonalnej wiedzy medycznej, prowadzone przez doświadczonego specjalistę!

Pomogę Ci skutecznie zlikwidować zbędne kilogramy poprzez metodę indywidualnie dostosowaną do Ciebie.

 

 

 

 

 

 

Proponuję:

  • Dietę redukcyjną,
  • Farmakoterapię,
  • Dietę VLCD (very low calory diet) o bardzo małej kaloryczności, prowadzoną pod ścisłą kontrolą medyczną, dającą dużą utratę kilogramów w krótkim czasie (22-32kg),
  • Metody medycyny estetycznej – (rozpuszczanie tłuszczu chemiczne, ultradźwiękowe, laserowe)

Jak przeprowadzam leczenie?

  1. Przychodzisz na pierwszą konsultację z lekarzem, który przeprowadzi wywiad na temat Twojego stanu zdrowia i oceni ilość oraz dystrybucję tkanki tłuszczowej. Zostaną zlecone konieczne badania laboratoryjne i obrazowe.
  2. Na następnej wizycie lekarz analizuje wyniki badań i wtedy otrzymasz zalecenia – w tym wskazana zostanie metoda leczenia starannie dobrana do stanu Twojego zdrowia.
  3. Realizujesz plan i zalecenia lekarza, wprowadzasz w swoje życie nowe aktywności i nawyki żywieniowe.
  • Przychodzisz na wizyty kontrolne, które odbywają się co 4 tygodnie, lub częściej — w zależności od potrzeby. Podczas wizyt kontrolnych monitorowane są postępy i wyjaśniane Twoje wątpliwości.
  •  Po uzyskaniu pożądanej masy ciała, wskazane są jeszcze przez rok wizyty kontrolne — 1 raz w miesiącu, aby utrzymać prawidłową wagę.

Jeśli zależy Ci nie tylko na utracie masy ciała i atrakcyjnym wyglądzie, ale także na poprawie stanu zdrowia, to zgłoś się do nas! Otrzymasz wsparcie i plan leczenia od lekarza, który poprowadzi Cię bezpiecznie, a Ty trwale schudniesz.

 

 

Zapraszam na stronę

www.estimedik.com

oraz do kontaktu drogą e-mail:

kontakt@estimedik.com